ELS Vancouver Dil Okulları

Vancouver Kanada’nın ikinci en büyük şehri olmanın yanı sıra, dünyanın en güvenilir şehirleri listesinde başlarda yer alan bir şehirdir. Kozmopolit yapısının dışında pek, sosyokültürel etkinlikleriyle de dikkatleri üzerinde toplayan bu şehir, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için de ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır. ELS Vancouver Dil Okulu, şehrin en ünlü milli parkı olan Stanlet Parkı’na yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Merkezi lokasyonu sayesinde öğrencilerin sosyal aktivitelere daha rahat dahil olmasına da olanak sağlayan okul maksimum 15 kişiyle sınırlı olan sınıfları sayesinde de öğrencilerin konuşma ve dinleme pratiklerini de çok daha rahat geliştirmektedir. Deneyimli eğitimcileri ile her zaman öğrencilerinin hizmetinde olan ELS Vancouver, yaptığı seviye tespitinden sonra öğrencilere en uygun seviyede eğitim vermektedir.

Genel ve yoğun İngilizce eğitimi, mesleki İngilizce dersleri, IELTS sınavı ve üniversiteye hazırlık programları gibi çeşitli branşlarda eğitim veren okul, ders dışı etkinlikleri ve gezi programlarıyla da öğrencilerine eğitim aldıkları lokasyonu, o bölgenin kültürünü ve tarihini de tanıtma amacındadır. Farklı kültürlere sahip pek çok öğrencinin bulunduğu ELS Vancouver Dil Okulu’nda öğrenciler birbirleriyle olan bire bir ilişkileri sayesinde de diğer kültürleri ve yaşam tarzlarını öğrenmektedirler. Bu sayede vizyonları daha da gelişen öğrenciler, daha kendilerine güvenli hareket etmektedirler.

Dil eğitimi için ELS Vancouver’ı seçen öğrenciler için farklı konaklama seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler okulun belirlediği ailelerin yanında konaklayabilecekleri gibi, öğrenci apartlarında da konaklama imkanına sahiptirler. Opsiyonlar arasında seçimi öğrenci kendisine göre yapmaktadır.