ELS Hollywood Dil Okulu

Hollywood filmlerinin yaratım noktası, Los Angeles’ın göz bebeği Los Angeles Film School, eğlence sektörüne yönelik açılmış en ileri gelen yüksekokuldur. Öğrencilerine eğlence sektörüne dair tüm teknik ve sanatsal bilgiyi aktran okul, bugünkü modern Hollywood dünyasının da mihenk taşlarından biridir. Pek çok imkana sahip olan okul, ayrıca yanı başındaki prodüksiyon şirketleri, stüdyolar ve eğlence dünyasının lider yapım şirketleriyle doludur. Pek çok avantaja sahip olan merkezi okul her yıl binlerce öğrenciyi de eğlence sektörü için yetiştirmektedir.

ELS Hollywood Dil Okulu, tüm imkanlarıyla Los Angeles Film School kampüsünde bulunmaktadır. Kampüsün tüm imkanlarına tam erişim sağlayan okul, öğrencilerine deneyimli ekibiyle de kaliteli bir dil eğitimi sunmaktadır. Ayrıca dil dersleri dışında medya sektörüne dair de birçok şey öğrenme imkanı bulan öğrenciler, ders dışındaki vakitlerde yapılan geziler ve aktiviteler sayesinde de Hollywood’un yıldız isimlerini tanıma, Amerikan filmlerinin vazgeçilmezi olan Hollywood sokaklarını keşfetme şansını da elde etmektedirler.

Öğrencilerine haftada yaklaşık 20 saat dil eğitimi veren ELS Hollywood, yarı yoğun ve yoğun İngilizce derslerinin yanı sıra, akademik amaçlı İngilizce eğitimini de öğrencilerine sunmaktadır. Minimum 4 hafta olarak belirlenen program süresince öğrenciler dil eğitiminin haricinde, boş zamanlarında LA Film School’un imkanlarından yararlanarak şov dünyasına dair ek dersler de alabilir, düzenlenen seminerlere de katılabilirler.

ELS Hollywood Dil Okulu öğrencilerine yurtta konaklama seçeneği ile birlikte, kendi belirlediği ve denetlediği ailelerin yanında da konaklama imkanını sunmaktadır. Öğrenciler için çok daha ideal olan aile yanında konaklama seçeneği ise okul yetkilileri tarafından daha çok tavsiye edilmektedir.