ELS Avustralya Dil Okulları

Avustralya’nın tablo gibi doğal güzelliğini ve zengin tarihini solurken İngilizceni geliştir. Üniversiteye kabul alman, konuşma becerilerini veya akıcılığını geliştirmen, ya da profesyonel kariyerinde ilerlemen gerekiyorsa Avustralya’da İngilizce eğitimi senin için doğru seçim olabilir.

Dünyadaki en popüler destinasyonlardan ve şehirleşme oranı en yüksek şehirlerden biri olan Avustralya, gezegenin başka bir yerine göremeyeceğin benzersiz yaban hayatı, dünya çapında sörf, doğa yürüyüşü, kampçılık ve daha pek çok olanakları ile ünlüdür. Rengarenk yağmur ormanları ile Outback bölgesine, beyaz kum plajları ve Great Barrier Resifinden Sydney Harbor Köprüsüne ve Sydney Opera House gibi insan yapımı simgelere kadar açık havanın ihtişamını ve geniş alanları keşfet.

Sydney’deki ELS Merkezi, 140’ın üzerinde dil konuşan, 180 milletten insana ev sahipliği yapan eyalet başkenti New South Wales’de yer aldığı için bu çok kültürlü şehir, Avusturalya’da dil eğitimi ve çalışma için ve dünyanın diğer kültürlerini keşfetmek için benzersiz bir yer.

Sydney Dil Okulları