ELS Toronto Dil Okulları

Dünyanın en sofistike şehirlerinden biri olan Toronto, Kanada’nın hem ticari hem de kültürel merkezi olma özelliğini de içinde barındırmaktadır. Dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri ilan edilen Toronto, aynı zamanda suç oranının da en düşük olduğu şehirdir. Yalnızca turistler açısından değil ülkeye eğitim almaya gelen öğrenciler için de ideal bir lokasyon olması, şehrin farklı kültürlere açık, kozmopolit bir yapıya sahip olmasını da sağlamıştır.Amerika’nın en köklü dil okullarından biri olan ELS Dil Okulları’nın bir devamı olan ELS Kanada, Toronto’daki merkeziyle öğrencilerin kaliteli dil eğitimi almalarını sağlayan bir dil okuludur. Toronto’nun en popüler caddelerinden olan Victoria Street üzerinde yer alan okul, öğrencilerin ders dışındaki zamanlarını sosyal aktivitelerle değerlendirebilmeleri için de oldukça ideal bir konumda bulunmaktadır.

Profesyonel eğitimcileriyle öğrencilerine hizmet veren ELS Toronto Dil Okulu, öğrencilerine genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programları dışında, IELTS, TOEFL gibi sınavlara ve üniversiteye hazırlık müfredatı da okutmaktadır. Bunların yanı sıra mesleki İngilizce dersleri de veren okul aynı zamanda bir üniversite yerleştirme merkezidir. Ders sonraları öğrencileri için çeşitli aktivite ve gezi programları da düzenleyen okul, yalnızca dil eğitimi vermekle kalmayıp eğitim sürecini olabilidiğince eğlenceli ve bir o kadar da öğretici kılabilmek için elinden geleni yapar.

Dünyanın pek çok yerinden gelen öğrencileri bünyesinde barındıran okul, konaklama konusunda da her zaman öğrencilerinin yanında olmuştur. Öğrencilerine Kanada’da yaşayan ve okulla anlaşması bulunan bir aileyle kalabilme imkanı sunan ELS Toronto, aile yanında konaklamak istemeyen öğrenciler için de yurt ve paylaşımlı öğrenci evinde konaklama opsiyonlarını sunmaktadır.