ELS Cincinnati Dil Okulları

ELS/Cincinnati; ABD’nin 50 eyaletinden ve dünya çapında 110 ülkeden gelen öğrencileri ağırlayan University of Cincinnati’nin (UC) modern kampüsünde yer alır. Bu kampüs yerleşim bölgesine, restoranlara, alışverişe ve toplu taşımaya yürüme mesafesinde. Burada spor etkinliklerine katılabilir, bir müzeyi ziyaret edebilir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Cincinnati Hayvanat Bahçesi ve Botanik Bahçeleri

ABD’nin en büyük ikinci ve en iyilerinden biri olarak bilinen bu hayvanat bahçesi; nesli tükenmekte olan hayvanları; goriller ve beyaz kaplanlar için yaptığı üreme programları ile tanınır.

Cincinnati Sanat Müzesi

100.000’den fazla eseri ile ülke çağında en saygın sanat müzelerinden biri olan, Eden Park’ın tepesinde bulunan bu görkemli bina, 19. yüzyıl Avrupa ve Amerika şaheserleri ile tanınır.
Cincinnati Parkları

Şehir içinde yaklaşık 2.025 hektarlık park alanı ve şehir sınırlarının hemen dışında ise 4.900 hektarlık eyalet parkları; rahatlamak ve eğlenmek için güzel mekanlara erişim imkanı sunar.

DÖRT HAFTALIK KURSLAR: Akademik Amaçlar için İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer.

MEVCUT SEÇENEKLER: Sınıf Ziyareti, Ders Gözlemleme, Eş Zamanlı Kayıt, Konuşma Partnerlikleri.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ: Öğrenci Yurdu (kampüs içi), Aile yanı.

EN KÜÇÜK YAŞ: 18.

BULUNDUĞU KURUM: Devlet, Kayıt Sayısı: 44251, ELS mezunları için TOEFL® muafiyeti*.

SIRALAMA: U.S. News and World Report: ‘En iyi ulusal devlet üniversiteleri’ – 2016 arasında.

ÖRNEK ANADALLAR: Lisans: İşletme Ekonomisi; Mühendislik (FEP), Sinir Bilimi, Şehir Planlama, Yüksek Lisans: Mühendislik, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi (Doktora).